Willa Azalia - Szklarska Poręba - nocleg, pokoje.

Start

Sporty ekstremalne to chyba jeden z najprostszych sposobów na dostarczenie sobie w krótkim czasie bardzo mocnych wrażeń oraz porządnego zastrzyku adrenaliny. Każdy z nich wiąże się z pewnym niebezpieczeństwem, jednak jego uprawianie przynosi ogromną frajdę, dzięki której zapominamy o zagrożeniach. Szklarska Poręba to miejsce, w którym także będziesz miał możliw
więcej na temat: Sporty ekstremalne w Szklarskiej Porębie

Willa Azalia położona jest 150 m od dworca PKP w Szklarskiej Porębie Górnej, na skraju świerkowo-bukowego lasu, z pięknym widokiem na Szrenicę i pasmo gór.

Duży, oświetlony ogród, zamykany parking. Wygodne pokoje 2, 3 osobowe z rustykalnym umeblowaniem, apartament dla 7 osób. Stylowy, nastrojowy hall z aneksem jadalnym, TV, lodówka, kuchenka mikrofalowa z naczyniami do gotowania, talerze, sztućce, filiżanki. Oddzielne wejście. Przy domu miejsce na ognisko i grill. W odległości 100 m możliwość wykupienia posiłków. W pobliżu 3 wyciągi orczykowe na oświetlonym stoku.

Wyjątkowo słoneczne usytuowanie budynku i mikroklimat lasów bukowo-świerkowych dają możliwość całorocznych kąpieli słonecznych z równoczesną inhalacją górskim powietrzem. Willa Azalia leży przy szlaku turystycznym prowadzącym w Góry Izerskie i Karkonosze.

Więcej zdjęć naszej willi i okolic znajdą Państwo tutaj:
www.picasaweb.google.com/Willa.Azalia
www.architekturaznikajaca.pl


Do zobaczenia :-)

  • Stadnina koni 1000m
  • Sklep 150m
  • Siłownia 150m
  • Wyciąg narciarski 200m
  • Restauracja 300m
  • Staw rybny 600m

wersja polska deutsch englishWilla Azalia

Armii Krajowej 1E
58-580 Szklarska Poręba
tel.: +48.75 76 93 868
tel.kom: +48.609 715 011
e-mail: willa-azalia@wp.pl

Kalendarz rezerwacji
Formularz rezerwacji

Lokalizacja