Willa Azalia - Szklarska Poręba - nocleg, pokoje.

Sporty ekstremalne w Szklarskiej Porębie

Sporty ekstremalne to chyba jeden z najprostszych sposobów na dostarczenie sobie w krótkim czasie bardzo mocnych wrażeń oraz porządnego zastrzyku adrenaliny. Każdy z nich wiąże się z pewnym niebezpieczeństwem, jednak jego uprawianie przynosi ogromną frajdę, dzięki której zapominamy o zagrożeniach.
Szklarska Poręba to miejsce, w którym także będziesz miał możliwość uprawiania poszczególnych ze sportów ekstremalnych i poczucia smaku ryzyka. Umożliwi Ci to między innymi park linowy (znajduje się w samym sercu miasta, w parku miejskim). Dla użytkowników przygotowano kilka różnorodnych tras o zmiennym stopniu trudności, każdy więc znajdzie taką, która postawi mu wyzwanie.
Nie są to jednak wszystkie Atrakcje Szklarska Poręba na które możesz liczyć. Jeśli oczekujesz naprawdę mocnych przeżyć i wrażeń skorzystaj z usług lokalnej szkoły górskiej. Będziesz miał możliwość walczenia ze swoimi słabościami, wykorzystania w pełni krzepy fizycznej oraz pokonania wewnętrznego strachu. W odróżnieniu od parku linowego tutaj będziesz miał do czynienia z prawdziwymi górskimi terenami i skałkami. Jeden nieodpowiedzialny krok może skończyć się dla Ciebie tragicznie, jednak satysfakcja z sukcesu i możliwości pokonania własnych słabości jest przeogromna.
Oprócz tego w tym górskim mieście masz możliwość uprawiania wyczynowej jazdy na rowerze, między innymi freeridu oraz wielu innych ekstremalnych sportów. Jeśli chcesz poznać dokładniejszą ofertę zapraszamy na oficjalną stronę internetową miasta i zapoznanie się z ogłoszenia Szklarska Poręba – z pewnością znajdziesz tam coś ciekawego oraz interesującego.

wersja polska deutsch englishWilla Azalia

Armii Krajowej 1E
58-580 Szklarska Poręba
tel.: +48.75 76 93 868
tel.kom: +48.609 715 011
e-mail: willa-azalia@wp.pl

Kalendarz rezerwacji
Formularz rezerwacji

Lokalizacja